Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Polityka dotycząca plików "cookies". Akceptuję politykę.

O turnieju

Street Soccer Pleszew to wyjątkowy turniej na skalę Polski, który odbędzie się w dniach 23 – 25 czerwca 2017.

Piłkarski weekend w Pleszewie będzie trwał 3 dni od piątku do niedzieli. Główną atrakcją będą turnieje piłki ulicznej. Dodatkowo oczywiście mnóstwo atrakcji dla dzieci i nie tylko. Turniej odbędzie się na dużym placu targowiska przy ul. Ogrodowej.

Główny turniej będzie rozgrywany na boisku do piłki ulicznej z bandami i siatkami ochronnymi o wymiarach 24 x 16 m. Dodatkowo podłoga ułożona będzie z wysokiej jakości grubych i miękkich puzzli. Na boisku gra się po 3 zawodników w polu plus bramkarz.


Atrakcje i imprezy towarzyszące:

  • catering, z którego będą mogli skorzystać uczestnicy oraz kibice turnieju,
  • przy boisku powstaną trybuny, które łącznie pomieszczą 300 kibiców,
  • wieczorna impreza w piątek pod dachem


Nagrody

Nagrodami w turnieju będą bony na zakup sprzętu sportowego, medale oraz puchary. Przewidujemy również nagrody indywidualne. Łączna pula nagród w turnieju to 10.000 zł.


Organizator turnieju Street Soccer Pleszew

Głównym organizatorem turnieju jest klub sportowy Stal Pleszew a także Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie. Turniej jest organizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Pleszew. Klub ma doświadczenie w organizacji różnych turniejów oraz widowisk sportowych. W klubie działa grupa ludzi, która jest zapaleńcami i fanatykami piłki nożnej.


Zasady gry w piłkę uliczną:

  • maksymalnie 10 zawodników w drużynie
  • piłkę można odbijać dowolną ilość razy o bandy wokół boiska
  • 3 zawodników w polu + bramkarz
  • bramkarz nie może opuścić wyznaczonego pola i automatycznie żaden z zawodników nie może wejść w jego polę (jak w piłce ręcznej)
  • zawodnicy bronią bramki we dwójkę, trzeci musi być na polu przeciwnika. Natomiast drużyna przeciwna może atakować we trójkę

Organizator KS Stal Pleszew Sponsor główny Miasto Pleszew Sponsor techniczny  ZINA Sponsorzy Drukarnia Booklet

Partnerzy Dom Kultury w Pleszewie Przedsiębiorstwo Komunalne w Pleszewie Akademia Piłkarska Reissa

Patroni medialni TV Proart JarderSport Życie Pleszewa Gazeta Jarocińska Życie Gostynia Gazeta Krotoszyńska Życie Rawicza Radio ESKA